reklam

Şifonyer Montajı Nasıl Yapılır?

Şifonyer Montajı Nasıl Yapılır?

Yazar: murat Okunma: 918 Yayın Tarihi: 06 Oct 2020 Yorum 0

Sadece yatak odalarında değil, salonlarda da çok şık duran şifonyerler, seçtiğiniz modele göre size ekstra depolama alanı sunabiliyor. “Depolama alanı benim için önemli değil.” diyorsanız da daha sade bir şifonyer modeli seçerek evinizde şifonyerlere yer verebilirsiniz. Peki, şifonyer montajı nasıl yapılır? İşte, şifonyer kurulumu için izlemeniz gereken ana adımlar:

Devamını Oku

Çalışma Masası Montajı Nasıl Yapılır?

Çalışma Masası Montajı Nasıl Yapılır?

Yazar: murat Okunma: 835 Yayın Tarihi: 06 Oct 2020 Yorum 0

Öğrencisiniz, home ofis çalışıyorsunuz ya da okula giden çocuğunuz var. Kısacası çalışma masası hemen her evde yer alan bir mobilya. O halde, çalışma masası montajı nasıl yapılır, anlatalım.

Devamını Oku

Kitaplık Montajı Nasıl Yapılır?

Kitaplık Montajı Nasıl Yapılır?

Yazar: murat Okunma: 964 Yayın Tarihi: 06 Oct 2020 Yorum 0

Hepsi birbirinden değerli kitaplarınıza, zevkinize uygun şık kitaplıklarda yer vermek hakkınız! Peki, kitaplık montajı nasıl yapılır?

Devamını Oku

Raf Montajı

Raf Montajı

Yazar: murat Okunma: 753 Yayın Tarihi: 06 Oct 2020 Yorum 0

Oturma odası, yatak odası, mutfak, hatta banyo… İster dekoratif amaçla ister ek depolama amacıyla olsun, evinizin her yerinde raflara ihtiyaç var. Peki, evinizin dekorasyonu ve ihtiyacınız doğrultusunda aldığınız rafın montajını nasıl yapacaksınız? Raf montajında gerekli malzemeler nelerdir, raj monte ederken hangi adımları izlemelisiniz? Raf montajı nasıl yapılır, hemen anlatalım.

Devamını Oku

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)